سیم لاکی الکتروسیم

[ برترین تولید کننده و صادرکننده سیم لاکی ]

الکتروسیم برترین تولید کننده سیم لاکی با بالاترین کیفیت به منظور صادارات گسترده به اقصی نقاط جهان و دارای تاییدیه ها و استانداردهای بین المللی در زمینه تولید سیم لاکی مرغوب و همچنین دریافت تقدیرنامه ها و گواهی های معتبر در ارتباط با رضایت مشتری موجب شده است تا الکتروسیم همواره به عنوان تولیدکننده برتر سیم لاکی شناخته شود.
کارخانجات تولید سیم لاکی الکتروسیم از سال ۱۳۷۰ و از بدو تاسیس خود تاکنون همواره از مدرن ترین فناوری ها و تجهیزات روز دنیا و آزمایشگاه های پیشرفته تست کیفیت و استفاده از مرغوب ترین مواد در جهت تولید سیم لاکی بهره برده است و این روند همواره در بالاترین سطح پیاده سازی شده است. شرکت الکتروسیم جهت بهبود بخشیدن به تولیدات خود از کادری متخصص و مجرب و همچنین از مدرن ترین ماشین آلات و کاملترین تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می نماید. شرکت الکتروسیم همواره هدف نهایی خود را رضایت مشتری قرار داده و تمام امکانات خود را به منظور حفظ کیفیت بالای تولیدات خود به کار گرفته است.
این شرکت در سال های مختلف مفتخر به کسب عنوان واحد نمونه از نظر موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان صنایع و معادن گردیده است.
هدف الکتروسیم به موازات رفع نیاز های مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور ، همواره حفظ کیفیت برتر بر اساس استاندارد های معتبر جهانی و تلاش در جلب و افزایش رضایت مصرف کنندگان و کیفیت محصولات خود می باشد.